ЧАРІВНЕ СТВОРІННЯ ПРИРОДИ

РЕГІОН СОГНЕФІОРД

Согнефіорд - найдовший та найглибший фіорд Норвегії, а один з його рукавів - Нерей-фіорд - включено до Списку Світової Спадщини ЮНЕСКО. Гори в цьому регіоні - чудове місце для хайкингу.

СОГНЕФІОРД (SOGNEFJORD)

Согнефіорд простягнувся більш ніж на 200 кілометрів від узберіжжя біля Бергену до могутніх гір національного парку Йотунхеймен та блакитних льодовиків Йостедалсбреен. Цей регіон є дуже привабливим для туристів з усього світу, там розташовано багато відомих Норвезьких атракцій - найдовші фіорди, льодовики, Національні парки, незаймана природа, історичні місця, музеї, галереї та неперевершена Фломська залізниця.

ВІДВІДАЙТЕ СОГНЕФІОРД РАЗОМ ІЗ НАМИ!

HЕРЬОЙФІОРД (NAEROYFJORD)

Нерьойфіорд - набільш широкий та найкрасивіший рукав Согнфіорду. Круіз по фіорду надасть Вам унікальну можливість  насолодитися природою та краєвидами - гірськими вершинами, вкритими снігами, водоспадами, сільськогосподарськими угіддями, де Ви зможете побачити малесенькі ферми, що ніби-то  римаються за гори. Круіз по Нерьойфіорду вважається одним з найефектніших у Європі.

ТУРИ ПО ФІОРДАМ НОРВЕГІЇ!

ФЛОМСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ

Тури Фломською залізницею у Норвегії - неймовірна подорож  від станції Myrdal до станціїї Флом (Flam), що на фіорді Аурланд (Aurland Fjord), що здатна вразити навіть досвідченого мандрівника. Шлях залізниці крутиться та пітляє скрізь круті нахили, тісні згини та численні тунелі.Для того щоб проїхати через круту та вузьку Фломську долину. Вздовж самих мальовничих місць потяг рухається з повільною швидкістю, даючи Вам можливість помилуватися могутніми водоспадами (Kjosfossen), величними гірськими вершинами. На лініі 8 зупинок, на кожній з яких Ви можете вийти та продовжити подорож пішки чи на велосипеді. Подорож Фломською залізницею ( The Flåm Railway) - справді незабутній досвід. Більшість турів, що ми пропонуємо мають у програмі цей мальвничий маршрут! 

ТУР ФЛОМСЬКОЮ ЗАЛІЗНИЦЕЮ РАЗОМ ІЗ НАМИ!